Autor: Marijano Atanasković, 15. 5. 2018.

U cijelom spektru poučnih i zanimljivih događanja u radu naše škole, od vrlo uspješnih natjecanja, gostovanja, seminara, koncerata, glazbenih festivala i na kraju, onog elementarnog podučavanja, jedan događaj čeka već duže vrijeme svoju realizaciju, a to je nabavka novog, kvalitetnog klavira. Za nas je to veliki događaj, otvaraju se nove mogućnosti u još kvalitetnijem pristupu obrazovanja, učenicima se na jedan bolji način omogućava neposredniji kontakt s promptnim odazivom u reakciji interpretiranog djela i kvalitetnijoj percepciji zvučnog kolorita glazbenog djela. Pozivamo vas da zajedno s nama podijelite našu radost, na koncert povodom svečane promocije novog klavira, u srijedu, 16. svibnja 2018. u Maloj koncertnoj dvorani s početkom u 19,00 sati.