Autor: Administrator , 25. 6. 2017.

Na 1. međunarodnom natjecanju mladih pijanista "Jadranski akordi" koje se održavalo 23.-24.06. 2017. u hotelu Uvala Scott u Kraljevici, našu školu predstavljalo je troje učenika i postiglo izvrsne rezultate. Sofija Hrvatin, učenica prvog razreda, u klasi prof. Kristine Puh Leko, po prvi puta je sudjelovala na ovakvom natjecanju i osvojila prvu nagradu (91/100) u kategoriji prvih i drugih razreda osnovnog glazbenog uzrasta. U istoj kategoriji svoje prvo natjecateljsko iskustvo stekao je i Adrian Vio, učenik drugog razreda Područnog odjela Lovran u klasi prof. Filipa Leke te osvojio drugu nagradu (84/100). Učenica trećeg razreda Područnog odjela Buzet, Antonela Fakin, natjecala se u drugoj kategoriji među natjecateljima trećih i četvrtih razreda te pod mentorstvom prof. Kristine Kalokira osvojila treću nagradu (76,66/100). Čestitke učenicima i mentorima!