Autor: Administrator , 22. 12. 2016.

Topla predblagdanska atmosfera mogla se osjetiti u srijedu, 21. prosinca, u buzetskoj Osnovnoj školi Vazmoslava Gržalje, gdje su učenici i učitelji Područnog odjela Buzet labinske osnovne umjetničke škole održali tradicionalni božićni koncert. Ispunjeni hol škole u božićni su ugođaj evergreenom Sretan Božić svakome uveli učenici prvog i drugog razreda, nakon čega je uslijedilo vrsno muziciranje odabranog repertoara klasičnih i božićnih skladbi, u solističkim i komornim izvedbama mladih klavirista, harmonikaša, gitarista, flautista, violinista i udaraljkaša.
Djeca su od srca i s radošću poklonila ovaj koncert publici, uputivši im i čestitku za božićne i novogodišnje blagdane. Dok su najmlađi svojim spontanim i simpatičnim nastupom izmamili osmjehe i aplauze, oni nešto stariji nagrađeni su ovacijama zbog svog talenta te tehnički preciznog nastupa. Cjelokupni ugođaj koncerta, koji je sadržavao čak 30 glazbenih točaka, upotpunilo je i veliko finale u kojemu je u dixie maniri, izvodeći poznati Berlinov Bijeli Božić, nastupila vokalna skupina i eMBeR band, uz koje je razdragana publika i zapjevala.