ZORAN JAKOVČIĆ, violina/viola
Profesor Jakovčić rođen je u Hrvatskoj, gdje je već s 12 godina pobijedio na državnom natjecanju iz violine u Zagrebu. Nastupao je diljem Europe, u Japanu, Kini, te SAD-u. Kao član gudačkih kvarteta Essex i kasnije Maia kvarteta godinama je nastupao na prestižnim festivalima širom svijeta, a studirao je na Juilliard School of Music u New Yorku.
Profesor je na Državnom Univerzitetu u Columbusu, Georgia, SAD. Dugi niz godina organizira i vodi seminare i festivale komorne glazbe. Ansambl koji danas nastupa sastavljen je od polaznika i predavača seminara za komornu glazbu u talijanskim Dolomitima.

MARTINA CUKROV JARETT, klavir
rođena je u Varaždinu, a odrasla u Poreču. Školovala se u Puli, Zagrebu i New Yorku. Više od dvadeset godina nastupa kao solistica, te komorni glazbenik u više europskih zemalja u SAD-u, Canadi, te Kini i južnoj Koreji. Predavač je na ljetnom seminaru za komornu glazbu u talijanskim Dolomitima. S profesorom Jakovčićem surađuje godinama, nastupajući u komornim ansamblima, te kao predavač na seminarima i festivalima.

TOMOKO NOMURA-violina (JAPAN)
Profesorica Nomura često nastupa kao solistica, komorni glazbenih te kao član orkestara u Japanu i Europi, uz intenzivnu pedagošku aktivnost u japanskom Kyotu.Studirala je u Kyotu i u Pragu.

MARINO NAGIRA-violina (JAPAN)
Violinistica Marino Nagira studentica je četvrte godine Glazbene akademije u Kyotu. Počela je svirati s šest godina. Nagrađivana je na takmičenjima u Japanu. Nastupa kao solist i komorni glazbenik u Europi i Japanu.

AOI OMURA-violina (JAPAN)
Violinistica Aoi Omura studentica je 4. godine univerziteta u Kyotu, gdje studira pravo i glazbu. U protekloj školskoj godini školovala se u Londonu. Često nastupa kao solistica i komorni glazbenik u Kyotu, Japan, gdje je i nagrađivana na violinističkim natjecanjima.

RIKU NAGAO-violina (JAPAN)
14-godišnji violinist Riku Nagao počeo je svirati violinu sa 4 godine u Kyotu, kod prof. Nomura, a trenutno pohađa nastavu violine kod prof. Kawabata. Dobio je nagradu na prestižnom natjecanju za mlade umjetnike u Japanu.

ANNETTE JAKOVČIĆ - violoncello (SAD)
Annette Jakovčić je studentica 2. godine New England Conservatory u Bostonu. Sudjelovala je na brojnim festivalima i usavršavala se na seminarima u SAD-u, Hrvatskoj, Austriji, Francuskoj, Japanu i Južnoj Koreji.