Autor: Marijano Atanasković, 18. 4. 2018.

Pozivamo sve ljubitelje glazbe na edukativni koncert i predstavljanje nastavnog projekta: "Djetinjstvo viđeno očima impresionista: Claude Debussy i Božidar Kunc, skladbe iz ciklusa za mlade", u povodu 100-te obljetnice smrti i 115-te obljetnice rođenja skladatelja. Projekt će prezentirati studentice Muzičke akademije iz Pule, sa studija Glazbene pedagogije: Ema Ulemek, Daniela Zgrablić, Martina Kurelić, Elizabeta Jadan i Tena Andrijević, pod mentorstvom njihovih profesorica, Elde Krajcar Percan i Lade Duraković. Ovaj zanimljiv i edukativan koncert i predavanje održat će se u našoj Maloj koncertnoj dvorani, 23. travnja 2018. s početkom u 16,45 sati. Dođite i upoznajte se s malim fragmentom ovog zanimljivog, mističnog i prepunog kolorita, razdoblja impresionizma u glazbi. Ulaz je besplatan.