8 fotografijaUpdated Prije 54 min

Na poziv Obrtničke komore Istarske županije, naši učenici nastupili su 28. ožujka 2018. u rabačkom hotelu "Valamar Sanfior", povodom Dana Obrtničke komore Istarske županije. Na početku svečanosti, Puhački ansambl Lovran, u sastavu: Lukas Kinkela, saksofon, Eligio Gržin, bas klarinet, Đeni Kalčić, Sara Krnetić, Tonko Pavičević, Karla Kinkela i Andrea Terek na klarinetu, pod mentorstvom učitelja Tončija Trinajstića, izveo je dvije skladbe. Prije podjele priznanja Obrtničke komore, svečani program uveličala je i Veronika Pervan koja je uz klavirsku pratnju učitelja Nikole Lovrinića, otpjevala dvije zahtjevne skladbe. Zahvaljujemo na gostoprimstvu domaćinima, djelatnicima hotela "Valamar Sanfior" i organizatorima, Obrtničkoj komori Istarske županije.