Autor: Marijano Atanasković, 19. 2. 2018.

U zagrebačkoj glazbenoj školi Rudolfa Matza, 19. veljače 2018. godine održalo se 56. regionalno hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa za harmoniku. Učenica petog razreda Noemi Juričić, u klasi profesorice Marije Vukoja Plavčak, osvojila je II. nagradu u II. kategoriji, s ukupno 87,40 bodova, koju je dodijelio ocjenjivački sud u sastavu: Volodimir Balyk - predsjednik, Ivana Cvetkovski, Tomislav Krvarić, Dalibor Boljun i Ana Šterpin Zagoranski.