Autor: Marijano Atanasković, 14. 5. 2017.

Mladi, vrijedni i talentirani harmonikaši Noemi Juričić, učenica 4. razreda, Petar Vorano i Matea Hrelja, učenici 5. razreda, osvojili su tri I. nagrade na 8. hrvatskom natjecanju iz harmonike, koje se održalo u Daruvaru 12. i 13. svibnja 2017. Pod pažljivim, strpljivim i stručnim vodstvom njihove profesorice Marije Vukoja Plavčak, Noemi je u A kategoriji osvojila 91,33/100 bodova, u B kategoriji Petar je, od ocjenjivačkog suda sastavljenog od eminentnih glazbenih pedagoga, dobio 92,33/100 boda, a Matea je s 95,66/100 bodova zauzela prvo mjesto u svojoj kategoriji. Za najviše ocijenjenog provonagrađenog natjecatelja B kategorije, Matea je dobila i novčane nagrade od organizatora. Čestitamo vrijednim glazbenicima i njihovoj profesorici Mariji Vukoja Plavčak na ovom iznimnom uspjehu!