Autor: Administrator , 2. 4. 2017.

Nakon osvojene 1. nagrade na 55. hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa u Splitu – regionalno natjecanje, MATE GRIPARIĆ, učenik 6. razreda naše Škole u klasi prof. Vesele Brenčić Griparić, natjecao se 1. travnja 2017. na Muzičkoj akademiji u Zagrebu, između 10 najboljih pijanista u državi u kategoriji do 13 godina, jedini iz Istarske županije. U iznimno jakoj konkurenciji vrhunskih mladih pijanista, Mate je osvojio visoku drugu nagradu s 95,20/100 bodova. Ocjenjivački sud djelovao je u sastavu: Dalibor Cikojević – predsjednik, Jakša Zlatar, Vladimir Babin, Ruben Dalibaltayan i Olga Cinkoburova. Čestitamo Mati i prof. Veseli na velikom trudu i iznimnim rezultatima i želimo još puno uspjeha u budućnosti!