Autor: Administrator , 10. 12. 2016.

Na 11. Međunarodnom natjecanju mladih glazbenika Ars nova u Trstu (Italija), koji se održavalo od 8. do 11. prosinca 2016. našu Školu predstavljale su učenice petog razreda klavira Nataša Mišon i Veronika Pervan, obje u klasi profesorice Kristine Puh Leko. Nataša Mišon bila je jedina predstavnica iz Hrvatske u A kategoriji (natjecatelji do 11 godina) te je u konkurenciji između natjecatelja iz Italije, Austrije, Slovenije i Srbije osvojila 3. nagradu (85/100 bodova) i brončanu medalju. Brončanu medalju i 3. nagradu (85/100 bodova) osvojila je i Veronika Pervan, koja se kao najmlađa natjecateljica natjecala u B kategoriji (natjecatelji do 15 godina).
Čestitke našim mladim pijanisticama i njihovoj profesorici sa željom za još puno uspjeha i osvojenih nagrada!