Autor: Marijano Atanasković, 27. 10. 2016.

Mladi i vrijedni harmonikaši našeg Područnog odjela u Lovranu, Andrija Grgić, Laura Ferlan, Emanuel Sirotnjak i Marcel Brozović, pod mentorstvom učitelja Mihalja Ivkovića, nastupili su 21. listopada 2016. na Mićoj Marunadi u Lovranu, a 23. listopada uveselili su svojim jednosatnim muziciranjem korisnike umirovljeničkog doma Kantrida u Rijeci.
Povodom nastupa u Lovranu, društvo Naša djeca uručilo je Zahvalnicu učenicima našeg područnog odjela u Lovranu.