OBAVIJEST ZA RODITELJE I UČENIKE!

Autor: Marijano Atanasković, 22. 5. 2020.

Dragi roditelji i učenici,

obavještavam vas da sukladno mišljenju Osnivača i u dogovoru s ravnateljicama gdje djeluju naši područni odjeli, nastava za sve učenike Umjetničke škole Matka Brajše Rašana ostaje na daljinu do daljnjega zbog nemogućnosti poštivanja svih propisanih mjera HZJZ. U slučaju dodatnih popuštanja mjera i eventualno mogućem završetku nastavne godine u školi, bit ćete na vrijeme obaviješteni.

Ovim putem želim čestitati i pohvaliti sve učenike i učitelje naše škole koji su se maksimalno prilagodili i vrijedno radili za vrijeme nastave na daljinu i rezultate svog rada pokazali kroz do sada objavljenih 18 virtualnih koncerata. Svi vas jedva čekamo ponovno vidjeti u učionicama, družiti se kroz koncerte, nastupe i manifestacije.

Pratite naše objave na društvenim mrežama i web-stranici škole: http://us-mbrasana.skole.hr

Srdačan pozdrav svima!

mr.sc. Melita Lasek Satterwhite