DRUGI VIRTUALNI CONCERTINO

Autor: Marijano Atanasković, 9. 4. 2020.

Evo i drugog virtualnog concertina naših vrijednih učenika koji su s nestrpljenjem dočekali da mogu pokazati svoje vještine i nove skladbe koje su naučili u ovim drugačijim uvjetima. Rad s učenicima u poznatom okruženju svojih učionica u školi, teško se može usporediti s nastavom na daljinu. Ali usprkos svemu, i u ovakvim uvjetima, ne nedostaje volja za učenjem i vježbanjem, a radoznalost i ljubav prema glazbi naših učenika i učitelja na tim snimkama se može jasno iščitati i permanentno se razvija. Hvala još jednom svim učenicima, roditeljima, učiteljima i svima onima koji na bilo koji način nesebično i punog srca participiraju u ovom obliku nastave na daljinu. Jer, nastava je na daljinu, ali glazba nam je svima u srcima.