OBAVIJEST O ŠTRAJKU 19. studenog 2019.

Autor: Marijano Atanasković, 18. 11. 2019.

Obavijest učenicima i roditeljima o organizaciji odgojno-obrazovnog rada 19. studenog 2019.

Dragi učenici i roditelji, dana 19. studenog 2019. provesti će se generalni štrajk u školama RH te se redovna nastava neće održati u matičnoj školi u Labinu i područnim odjelima u Potpićnu, Lovranu i Buzetu.
Učitelji koji neće toga dana štrajkati obavijestiti će svoje učenike individualno o rasporedu nastave.
Također, bit će organizirana dežurstava učitelja u matičnoj školi u Labinu u smjeni u kojoj se nastava odvija (poslijepodne) kako bi djeca koja eventualno dođu u školu bila zbrinuta.
Hvala na razumijevanju!

Osoba za kontakt: Vesela Brenčić