Nastup harmonikaša u Rapcu

Autor: Marijano Atanasković, 24. 5. 2017.

Naši vrijedni i mnogostruko nagrađivani harmonikaši Noemi Juričić, Matea Hrelja i Petar Vorano u klasi prof. Marije Vukoja Plavčak i Dino Peruško u klasi prof. Karmen Brajuha / prof. Marijana Atanaskovića, nastupili su na otvaranju 12. regate Valamar Labinska republika koja se održala 20. svibnja 2017. u Rapcu. Mladi muzičari, s mnogim nastupima "pod prstima", svojim su vještim muziciranjem još jednom pokazali da, pod okriljem svojih mentora, postaju pravi mali profesionalci, poštujući svoju struku i razvijajući pravilan odnos prema publici na svakom nastupu, bez obzira na vrstu i karakter događaja.