DRUGA NAGRADA STELI DERMIT

Autor: Administrator , 5. 4. 2017.

Nakon osvojene 1. nagrade na 55. natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa - regionalno natjecanje u Splitu, učenica 6. razreda naše Škole STELA DERMIT (klasa prof. Petra Koroljevića), sudjelovala je na državnom natjecanju koje se od 1.-8. travnja 2017. održavalo na Muzičkoj akademiji u Zagrebu. Stela se natjecala dana 4. travnja 2017., u disciplini gitara – 3. kategorija i između 6 najboljih mladih gitarista osvojila drugu nagradu sa 96,50/100 bodova. Ocjenjivački sud djelovao je u sastavu: Maroje Brčić – predsjednik, Xhevdet Sahatxhija, Tomislav Vasilj, Krešimir Bedek, Tomislav Vukšić.
Čestitamo Steli na velikom trudu i osvojenoj nagradi i želimo još puno uspjeha u budućnosti!