Dani harmonike u Poreču

Autor: Marijano Atanasković, 22. 3. 2017.

Naše drage kolegice i kolege harmonikaškog odjela iz Umjetničke škole Poreč već tradicionalno, po deseti, jubilarni put, organiziraju Dane harmonike od 13. do 25. ožujka, na kojima sudjeluju učenici, studenti i profesori, promovirajući harmoniku nizom koncerata i seminarima uglednih i renomiranih glazbenih pedagoga. Na koncertu učenika Istarske i Primorsko-goranske županije, koji se održao u srijedu, 15.03.2017. u dvorani Umjetničke škole Poreč, nastupila je i naša učenica Karla Levak u klasi profesorice Karmen Brajuha. Kolegama iz Poreča želimo puno uspjeha i još puno ovakvih lijepih i poučnih glazbenih priredbi.