Treća narada Mateu Budakoviću

Autor: Administrator , 28. 2. 2017.

Na 3. međunarodnom natjecanju mladih glazbenika "SONUS op. 3" koje se od 15.-26. 02. 2017. održavalo u koncertnoj dvorani Glazbene škole Alberta Štrige u Križevcima, sudjelovao je Mateo Budaković, učenik 2. razreda udaraljki u klasi prof. Marijana Lincmajera, kao jedini predstavnik naše Škole. Natjecao se u I. kategoriji, između 12 natjecatelja iz Hrvatske i Slovenije, u dobi do 10 godina, osvojivši treću nagradu sa 77/100 bodova. Čestitamo Mateu i njegovom učitelju Marijanu na ovim lijepim rezultatima sa željom za još mnogo uspjeha i nagrada u budućnosti, obzirom da je ovo bilo Mateovo prvo natjecanje. Bravo!!!