Božićna matineja u Potpićnu

Autor: Marijano Atanasković, 19. 12. 2016.

Područni odjel u Potpićnu priredio je u OŠ Vladimira Nazora Božićnu matineju za sve učenike i njihove učiteljice razredne nastave i pokoju ponosnu nonu te nekoliko roditelja. Radoznala publika pažljivo je pratila i nagradila burnim aplauzom svaku skladbu koju su vrlo skoncentrirano interpretirali učenici u klasi prof. Karmen Brajuha: Nino Kiršić, Alan Kiršić, Andy Sandić i Tanja Čeh na harmonici, u klasi prof. Damjana Grpca: Armin Šahdanović, Ivana Smoković i Leonard Brenko na gitari, u klasi prof. Petra Koroljevića: Erin Pamić i Luka Brenko, također na gitari i učenici u klasi prof. Marijana Atanaskovića: Mario Fonović, Kevin Šegon i Arvin Jakupović na harmonici.