Nove nagrade u Daruvaru

Autor: Administrator , 21. 5. 2016.

Dana 13. i 14. svibnja 2016. u Daruvaru se održavalo 7. hrvatsko natjecanje za harmoniku.
Prijavljeni natjecatelji, njih 101, bili su podijeljeni u 7 starosnih kategorija, a ocjenjivao ih je tročlani ocjenjivački sud sastavljen od profesora harmonike iz različitih krajeva Hrvatske.
Našu Školu predstavljali su učenici Noemi Juričić, Matea Hrelja i Petar Vorano, koji su se svi natjecali u A kategoriji. Među 30 prijavljenih učesnika A kategorije, prve nagrade dobili su:
PETAR VORANO s osvojenih 94,33/100 bodova
MATEA HRELJA s osvojenih 93,33/100 bodova, oboje u klasi prof. Karmen Brajuha, a
NOEMI JURIČIĆ, u klasi prof. Tomislava Novaka, osvojila je drugu nagradu s 84,66/100 bodova.
Čestitamo našim mladim harmonikašima na ovom izvrsnom nastupu i njihovim profesorima Karmen i Tomislavu na osvojenim nagradama i želimo puno uspjeha u daljnjem zajedničkom radu!